Z každé kategorie vybíráme nejlepší spotřebiče na základě Vašeho hodnocení.

espresso rychlovarná konvice fén na vlasy holící strojek pro ženy

Fritovací hrnec Tefal FZ 700038 ActiFry

Zobrazit kompletní nabídku >>

O horečce zvané parní hrnce jste již jistě slyšeli. Teď je na scéně další novinka, která rovněž umí připravit zdravější jídlo bez tuku. Friťák Tefal FZ 700038 ActiFry stojí 2 999,- Kč (cena ze dne 21.12.2011) a drží se hesla, i chutná jídla se dají usmažit zdravě.

Tefal FZ 700038 ActiFry, aneb připravte si 1 kg hranolek se 3 procenty tuku.

Fritovací hrnec ActiFry

Fritovací hrnec Tefal

Co se mi líbí


- Snadné čistění (lze i v myčce).
- Digitální displej s možností časového nastavení.
- Žádná citlivost na určité typy oleje.
- Nemusíte se omezovat pouze na přípravu hranolek, jak tomu bývalo u starých friťáků. V ActiFry můžete “fritovat” zeleninu, maso, omáčky, atd… Pachy se nepřenáší.

Fritovací hrnec “bez” oleje v akci. Vysvětlení jak funguje lopatka a tepelné impulzy.

Na další nabídku fritovacích hrnců se můžete podívat na stránkách prodejce. Má to tam pěkně rozdělené. Podle objemu (1l, 2l, 3l a více), ale také podle značek (Tefal, Eta, Philips nebo Moulinex).

Kde koupit? | Cena?

Diskuze

  1. Jedná se o hodně pohodovou záležitost. Do friťáku vložíte jednu malou lžičku oleje, nastavíte časovač a už se to připravuje, bez Vaší asistence. Lopatky jemně prohrabují jídlo, které má ve výsledku stejnou barvu, tvar i chuť. Akorát bylo připraveno s daleka menším množstvím oleje.

  2. Neměla bych si raději koupit od Tefal ten jejich multifunkční hrnec 5 v 1? Který umí grilovat, smažit, fritovat, atd…?

Vaše zkušenosti?