Z každé kategorie vybíráme nejlepší spotřebiče na základě Vašeho hodnocení.

espresso rychlovarná konvice fén na vlasy holící strojek pro ženy

Nejlevnější elektrický gril Unold – 689,- Kč

Zobrazit kompletní nabídku >>

Připravit, pozor, start! Nová značka Unold se objevila v našem oblíbeném e-shopu s malými domácími spotřebiči a podle oficiálního vyjádření startuje na zaváděcích cenách. Proč se tedy nepodívat blíže na jejich akci, která končí 28.4., blíže.

Tenhle víkend má být zatraceně pěkné počasí, takže mnozí z nás jistě vytáhnou zahradní grily a spolu s přáteli ukuchtí něco výborného. Pokud se rozhlížíte po levném, výkoném a praktickém grilu, který by něco vydržel, zaměřte svůj zrak k Unold 58550 Black Rack.

Elektrický gril pro venkovní i vnitřní grilování
Elektrický gril Unold

Gril je rozkládací se třemi výškově nastavitelnými patry. Hlavní žebrovaná grilovací deska má rozměr 35×23 cm. Není podmínkou, aby byl umístěn v plastovém stojanu. Klidně ho můžete umístit na stůl. Hmotnost 3.4 kg. Po ukončení grilování můžete všechny špinavé části (topné těleso ne!) hodit do myčky.

Další informace si přečtěte na stránkách prodejce :-). Opět budeme rádi za jakékoliv komentáře k danému produktu a značce.

Kde koupit? | Cena?

Diskuze

  1. Podle mě je poměr ceny a výkonu fajn. Do 1000 Kč se jedná o dobrý gril. Neřekl bych, že nejlepší, ale rozhodně dobrý. Hlavně praktický.

Vaše zkušenosti?