Z každé kategorie vybíráme nejlepší spotřebiče na základě Vašeho hodnocení.

espresso rychlovarná konvice fén na vlasy holící strojek pro ženy

Bosch.

Kávovar Bosch TKA 6028 890 Kč

Zobrazit kompletní nabídku >>

Hledáte levný, ale přesto kvalitní kávovar, který Vám po ránu vykouzlí božskou kávu? Na prvním místě v žebříčku oblíbenosti se nachází spolehlivý Bosch TKA 6028. Kávovar jede na 2 stupně. Ten první by ocenila moje maminka. Slabší kávu miluje. Naopak druhý stupeň vytvoří silnou aromatickou kávu.

Kolik kávy si na jeden zátah můžete udělat? Objem konvice je 1,25 l. Překapávač je tichý.

Levný kávovar Bosch TKA 6028

Kávovar Bosch

Video představení produktu

Kde koupit? | Cena?

Úterní super sleva na kuchyňského robota Bosch

Zobrazit kompletní nabídku >>

Už jste vybrali společný dárek pro celou rodinu? Nevíte co koupit? Máme pro Vás výborný tip! Multifunkční kuchyňský robot Bosch lze do 3.12. pořídit za akční cenu 3 490,- Kč. V elektro obchodech je běžná cena 5 990,- Kč.

Jeho hlavní výsadou je univerzálnost. Kompletní sada zastane snad všechny představitelné úkony, na které při přípravě jídla, nápojů a svačinek můžete narazit. Bosch MUM 4657 ProfiMixx 46 je navíc vybaven speciálním kotoučem pro přípravu bramborových knedlíků. Pro perfektní míchaní se metly pohybují v eliptických drahách (Multi-motion-drive).

Robot umí strouhat, sekat a krájet, hnětat, šlehat, mlít maso, mixovat. Pracovní nádoba má objem 3,9 l.

Multifunkční kuchyňský robot s mlýnkem na maso

kuchyňský robot Bosch

Robot v akci aneb montáž jednotlivých násad. Prezentována je nižší řada, ale vesměs se příliš neliší.

K robotovi dostanete CD s českými recepty zdarma. Na detailní popis a zkušenosti uživatelů se můžete podívat na stránkách prodejce. Podle hodnocení se jedná o nejlepšího robota z dané kategorie.

Kde koupit? | Cena?

Žehlička Bosch – Sleva 37 %

Zobrazit kompletní nabídku >>

Nedělní top nabídka potěší všechny, co uvažují nad nákupem nové napařovací žehličky. Výborný model Bosch TDA 6665 se prodává za akční cenu 1 639,- Kč.

Žehlička Bosch s vertikálním napařováním

žehlička bosch

Žehlička je vybavena inteligentním digitálním displejem a velkým zásobníkem na vodu o objemu 300 ml. Plnění je snadné a rychle přístupné (není potřeba vypínat žehličku). Plní se zezadu. Žehlící plocha je keramická. Napařování je možné provádět i ve vertikální poloze. Parní ráz je 100 g/min a konstantní pára 0 – 40 g/min.

Nešvar posledních let, žehlení na nižší teplotu a kapání neodpařené vody všude okolo, je pryč. Funkce Antri Drip eliminuje kapání vody.

Kde koupit? | Cena?

Napařovací žehlička Bosch TDS 1112

Zobrazit kompletní nabídku >>

Napařovací žehlička Bosch TDS 1112 je určena jak pro žehlení s párou, tak i bez ní (suché žehlení). Žehlit můžete i ve vertikální poloze, protože žehlička umožňuje svislé napařování.

Žehlička Bosch disponuje keramickou žehlící plochou s několika parními kanálky. Motorová pumpa reguluje konstantní výstup páry. Někde na úrovni 45 g/min u permanentní páry a v případě parního rázu je to 120 g/min.

Žehlička Bosch TDS 1112

Napařovací žehlička Bosch TDS 1112

S žehličkou se dobře pracuje a to i díky kompaktním rozměrům. Celková hmotnost je 1,62 kg a příkon 2 400 W.

Kde koupit? | Cena?