Z každé kategorie vybíráme nejlepší spotřebiče na základě Vašeho hodnocení.

espresso rychlovarná konvice fén na vlasy holící strojek pro ženy

DeLonghi.

Mlýnek na kávu DeLonghi KG 49

Zobrazit kompletní nabídku >>

Dnešní prostor pro slevu bude věnován výbornému mlýnku na kávu, po kterém už nějaký ten pátek toužím. Celý rituál přípravy kávy + její namletí mě prostě baví. DeLonghi KG 49 lze koupit za 1 497,- Kč. Levnější cenu jsem ve srovnávačích zboží nenašel.

Video představení produktu můžete zhlédnout zde.

Na jedno naplnění je mlýnek schopen umlít kávu až pro 12 šálků. Chytré je, že pokud si nastavíte pouze 3 šálky, z naplněné nádobky se umele káva pouze v tomto množství. Zbytek zůstane netknutý. Zásobník je průhledný, celková kapacita 90 g.

Nerezové nože lze nastavit na 3 hrubosti mletí:
1, Jemné
2, Střední
3, Hrubé

Každý má svou kontrolku na předku mlýnku. Mletí se provádí stiskem tlačítka

Černý mlýnek na kávu od DeLonghi
mlýnek na kávu

Kde koupit? | Cena?

36% sleva na pákové espresso DeLonghi

Zobrazit kompletní nabídku >>

Kvalitní espressovač je vděčný vánoční dárek, který udělá radost každému milovníkovi kvalitní kávy. Partnerský e-shop “uvalil” na model DeLonghi ECO 310 W Icona 36% slevu! Akce platí do 5.11.2011 nebo do vyprodání zásob. Skladem jsou poslední 2 kusy.

Značka DeLonghi patří mezi opravdovou špičku na poli espress a kávovarů. Jejich poslední novinka se řadí mezi ty vůbec nejlepší! Design spotřebiče vytvořený z kovového materiálu a chromovaných doplňků vypadá nádherně.

Krátká video ukázka se vším, co espressovač DeLonghi umí

Parametry espressovače

Objem zásobníku – 1,4 l
Nahřívání šálku – Ano
Tlak – 15 bar

ECO 310 W Icona za 3 199,- Kč

Espresso DeLonghi ECO 310 W Icona
Taháky, proč koupit tento model, jsou 2. První z nich se jmenuje Cappuccino systém. Díky němu se vytváří bohatá pěna, složená z páry, mléka a vzduchu. Další podrobnosti si můžete přečíst na stránkách prodejce.

Kde koupit? | Cena?

Udělejte si domácí zmrzlinu

Zobrazit kompletní nabídku >>

Je až s podivem, co všechno dnešní domácí elektrospotřebiče dovedou. V dřívějších dobách se maximálně zmohly na míchání, teď si s jejich pomocí můžete upéct domácí chleba, udělat originální cukrovou vatu nebo nefalšovanou zmrzlinu.

Protože jsme stále naladěni na letní notu (viz. ventilátor), podíváme se v tomto článku na další malé spotřebiče, které nám uleví v horkých dnech.

Levný zmrzlinovač IC 8500 DeLonghi vytváří lahodné zmrzliny s krémovou chutí.

Celý zázrak se děje v misce o kapacitě 1,5 l, kde se zmrzlina automaticky promíchává otočnými lopatkami. V horním víku se nachází otvor pro snadné přidávání ingrediencí.

TIP: Do zmrzliny si přidejte ovoce.

Časté dotazy
1. Jak dlouho trvá příprava zmrzliny?
30 minut.
2. Mohu ve zmrzlinovači připravovat i jiné věci?
Ano, koktejly a studené nápoje.

Zmrzlinovač pro výrobu lahodné zmrzliny

domácí zmrzlinovač

Kde koupit? | Cena?

Espressovač DeLonghi ESAM 4500

Zobrazit kompletní nabídku >>

Rádi si vychutnáváte lahodné kávové nápoje? Osobně si svůj pracovní den bez přísunu několika káv nedovedu ani představit. Dnes se ponoříme do světa komplexních kávovarů.

Espressovač DeLonghi ESAM 4500 patří mezi vysoce kvalitní a důmyslné kávovary. Rozsáhlý soubor vlastností a dovedností převyšuje snad pouze jeho luxusní vzhled :-). Stačí zmáčknout pouze jedno tlačítko a pravé cappuccino je na světě.

DeLonghi ESAM 4500 má v zásobě několik patentovaných funkcí. Jmenujme například Thermoblok nebo důmyslný systém pro vytváření opravdu husté pěny (vytvořené krémové espresso mě dostalo ihned do kolen).

Espressovač DeLonghi ESAM 4500

Espressovač DeLonghi ESAM 4500

Kde koupit? | Cena?