Z každé kategorie vybíráme nejlepší spotřebiče na základě Vašeho hodnocení.

espresso rychlovarná konvice fén na vlasy holící strojek pro ženy

Kenwood.

Nejlevnější pomalý hrnec Kenwood CP 658

Zobrazit kompletní nabídku >>

Pomalé hrnce představují jedinečný přístup v přípravě jídel. Pomalá příprava uchovává nutriční hodnoty potravin. Ve výsledku je pokrm zdravější a chutnější. Ačkoliv patří pomalý hrnec Kenwood CP 658 k těm úplně nejlevnějším z nabídky, nic špatného nebo ochuzeného na něm nenajdete. Stejně jako dražší modely nabízí funkci Keep warm, která udržuje teplotu jídla i po jeho uvaření.

Kapacita hrnce je 6,5 l. Vnitřní nádoba není potažená teflonovou vrstvou, ale je z keramiky. Lze ji vyndat pro snadnější umývání. Celková hmotnost 6 kg. Nejlevněji k dostání za cenu 1000 Kč.

Nejlevnější pomalý hrnec Kenwood

Pomalý hrnec Kenwood

Kde koupit? | Cena?

Pákové espresso Kenwood kMix ES 024

Zobrazit kompletní nabídku >>

Pokud přemýšlíte o koupi pákového espressa za přijatelnou cenu, tak nepřehlédněte tuto jedinečnou příležitost. V e-shopu probíhá na poslední 3 ks skladem slevová akce. Běžně se Kenwood kMix ES 024 prodává za 4 995,- Kč. Naše cena je 3 540,- Kč.

Tlak 15 bar, kapacita zásobníku na vodu 1 l. Nepodporuje kapsle. Umí nahřívat šálky. Tryska na páru je nerezová.

Automatické espresso v luxusním černém designu
Pákové espresso Kenwood

Nevím jestli je nejlepší, ale po recenzních a pozitivně naladěných diskuzích musím říct, že zde máme další kvalitní kousek, jenž se směle vyrovná konkurenčnímu DeLonghi ECO 310 W Icona. A to jak v ceně, tak i ve vlastnostech.

Kde koupit? | Cena?