Z každé kategorie vybíráme nejlepší spotřebiče na základě Vašeho hodnocení.

espresso rychlovarná konvice fén na vlasy holící strojek pro ženy

Philips.

Domácí elektrický gril Philips HD 4417/20

Zobrazit kompletní nabídku >>

Jeden z nejlépe hodnocených elektrických grilů, tak to je Philips HD 4417/20. Doporučená cena 1 549,- Kč. Gril má přes 200 hodnocení a stále se drží na první přícce v kategorii elektrických grilů s 5 hvězdičkami.

Rozměry jsou 31 cm x 44 cm x 7 cm. Celková hmotnost 3,5 kg. Povrch je nepřilnavý a mírně zvlněný. Přebytečný tuk je odváděn do speciální nádobky.

Elektrický stolní gril Philips
elektrický gril Philips

Proč se gril tak dobře prodává? Protože k němu zdarma obdržíte nerezovou sadu na grilování v hodnotě 600,-Kč.

Kde koupit? | Cena?

Vynikající žehička na prádlo Philips

Zobrazit kompletní nabídku >>

Další akční sleva na solidní žehličku je tady! Philips GC 3740/02 EnergyCare má odolnou žehlící plochu z keramického materiálu. Jak je o keramice známo, díky ní je povrch odolnější vůči poškrábání, snadněji se čistí a zajišťuje lepší kluznost. Doporučená cena po slevě 1 147,- Kč (běžná 1 671,- Kč).

Samozřejmě zvládá i svislé napařování. Pro špatně přístupná místa můžete využít napařovací špičku. Konstantní pára má výkon 40 g/min a parní ráz 140 g/min. Žehlička Philips má zabudovaný výborný systém proti odkapávání.

Fialová žehlička Philips GC 3740/02 EnergyCare
žehlička na prádlo Philips

Pokud Vás na staré žehličce rozčiluje usazený vodní kámen, tak jistě s otevřenou náručí uvítáte novinku Double Active Calc, což je v překladu dvojitý aktivní systém odvápňování.

Kde koupit? | Cena?

Nejprodávanější holící strojek pro muže

Zobrazit kompletní nabídku >>

Občas, když netuším jaký spotřebič si mám koupit, podívám se na statistiky prodejnosti, které vždycky poradí. Ačkoliv do nich může promlouvat vliv dobrého marketingu, v kombinaci s hodnocením představuje dobrou vypovídací hodnotu o nejlepším spotřebiči. Naposled jsem tento postup praktikoval u holících strojků pro muže!

Na špici v prodejnosti se drží model Philips HQ 8250/17 Speed XL, na který je poskytována garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, můžete ho do 90 dnů vrátit a to i po častém používání :-).

U recenze se nechci zmiňovat o nejrůznějších serepatičkách typu, o 50 % vetší, o 20% rychlejší :-). Podívejme se na praktičtější dovednosti. Povrch strojku je antibakteriální, což usnadňuje jeho čištění. Stačí opláchnout pouze ve vodě a bakterie nevznikají a hlavy nereziví. Holící hlavy jsou plovoucí a nezávislé. Dokáží se přesně přizpůsobit tvaru obličeje.

Kvalitní holící strojek pro muže

holící strojek pro muže

Celkové představení holícího strojku (v Ruštině)

Ukázka výměny holících hlav

Kde koupit? | Cena?

Nejlepší topinkovač Philips HD 2630/40

Zobrazit kompletní nabídku >>

Nejvíce vymazlený topinkovač se představuje! Philips HD 2630/40 patří k nejlepším spotřebičům ve své kategorii. Nabízí až 7 různých stupňů opékání! Plátky chlebu, toustu jsou opečené vždy rovnoměrným způsobem. Pokud máte pečivo zmražené v mrazáku, oceníte funkci rozmrazování a rozpékání.

Topinkovač Philips HD 2630/40

topinkovač Philips HD 2630/40

Krátká ukázka s popisem funkcí

Kde koupit? | Cena?

Holící strojek pro muže Philips AT 750/16

Zobrazit kompletní nabídku >>

Další novinka, kterou Philips nedávno avizoval je levný holící strojek pro muže AT 750/16. Strojek je vodotěsný a nabízí jak holení na sucho, tak i morko a nebo za použití gelových, či pěnových holících přípravků. Z mých zkušeností mohu potvrdit, že holení na morko je pohodlné a velmi rychlé. 3 holící hlavy se automaticky přizpůsobí křivkám tváře, což přináší efekt opravdu hladkého oholení.

Vodotěsný holící strojek Philips

Holící strojek pro muže Philips AT 750/16
Na jedno nabití (trvá 8 hodin) vydrží strojek 40 minut aktivního provozu. U Philipsu stále probíhá akce na 90-ti denní garanci vrácení peněz.

Kde koupit? | Cena?

Novinka – žehlička na vlasy Philips 8333/00

Zobrazit kompletní nabídku >>

Philips, stejně jako ostatní konkurenti, vyrukoval v předvánočním období se zaručenými novinkami :-). Na poli žehliček na vlasy to je Philips HP 8333/00. Cena 719,- Kč.

Žehlička na vlasy Philips

žehlička na vlasy philips
Žehlička z této cenové kategorie má jednu podstatnou výhodu, je vybavena ionizační technologií (nezacuchané, lesklé vlasy). Maximální teplotu 220°C, lze libovolně nastavovat. Žehlící desky nádherně klouzají po vlasech.

Kde koupit? | Cena?

Vysoušeč vlasů Philips HP 8195/00 – Výprodej

Zobrazit kompletní nabídku >>

Pro dnešní týden doporučujeme kvalitní vysoušeč vlasů Philips HP 8195/00. Výprodejní cena byla snížena z 1 199,- Kč na 695,- Kč. Což představuje slevu 42 %.

Vysoušeč vlasů Philips

vysoušeč vlasů Philips

Kde koupit? | Cena?

Neobyčejný tyčový mixér Philips – Sleva 27 %

Zobrazit kompletní nabídku >>

Philips HR 1613/00 je neobyčejně kvalitní tyčový mixér, který v kompletním balení obsahuje šlehací metličky, odměrku s víčkem a sekáček potravin. Podle některých testů se jedná o zlatou střední cestu. Hodně muziky za málo peněz (1089,- Kč). Ponorný mixér má 16 rychlostí + turbo mód a příkon 650 W.

Co umí a co ne?
Šlehání – Ano
Hnětění – Ne
Sekání – Ano
Krájení – Ano
Drcení ledu – Ne

Philips si je tak jistý, že u tohoto spotřebiče nabízí speciální záruku vrácení peněz. Pokud mixér nesplní očekávání ve lhůtě 90 dnů, můžete ho vrátit a Philips Vám zpátky pošle peníze.

Tyčový mixér philips

tyčový mixér Philips

Kde koupit? | Cena?

Nadupaný vysavač Philips ve slevě

Zobrazit kompletní nabídku >>

Na období spojené se začátkem školního roku se vždycky moc těším. Obchodní domy neví jak by létem zmoženého zákazníka navnadily k nakupování a proto vyrukují s velkými slevami a výprodeji.

Dnešní tip na výhodný nákup patří ručnímu vysavači Philips FC 8915/01 HomeHero. Běžná cena 3 989,- Kč, nyní po slevě 1 544,- Kč. K vysavači jsou jako bonus dodávány sáčky na jeden rok zdarma. To potěší.

Co říct k tomuto vysavači?
Jedná se o levný sáčkový vysavač s několika praktickými hubicemi. Nejvíce oceníte hubici na vysávání tvrdých podlah. Objem sáčku je 3 l a jeho plnost je znázorněna na vrchním indikátoru plnosti sáčku.

Akční rádius: 10 m, hmotnost: 5,6 kg a příkon: 2 000 W.

Vysavač Philips FC 8915/01

vysavač philips

Kde koupit? | Cena?