Z každé kategorie vybíráme nejlepší spotřebiče na základě Vašeho hodnocení.

espresso rychlovarná konvice fén na vlasy holící strojek pro ženy

Rowenta.

Akce na fén Rowenta – Sleva 29 %

Zobrazit kompletní nabídku >>

S jistotou Vám mohu sdělit, že pokud chcete svoji dívce nebo ženě koupit dárek z oblasti malých elektrospotřebičů, fén je rozhodně lepší, než kuchyňský robot. Věc se má takhle. Univerzální dárky pro celou rodinu nejsou dárkem pro ženu :-). Proto Vám doporučuji jednat a vylepšit situaci nějakým krásným šperkem ze zlata nebo hodinkami.

Co se aktuálně vyplatí koupit? Díky slevovým akcím doporučuji fén na vlasy ze střední třídy. Rowenta CV 7420 D0 Respectis Pro se prodává za baťovských 999,- Kč (SLEVA 29 %). Rowenta se neustále snaží držet krok s výrobky Remingtonu. Podle posledních zkušeností se ji to daří obstojně. Na nejnovějším modelu je fajn funkce chránící vlasy. Jak to funguje? Fén dokáže automaticky nastavit nejvhodnější variantu teploty a proudu vzduchu.

Rowenta CV 7420 D0 Respectis Pro

fén Rowenta

Technické parametry v kostce:
Studený vzduch: Ano
Difuzéry: Ano
Příkon: 2400 W

Fén je vybaven ionizaci vlasů (eliminace stat. elektřiny = vlasy jsou hladší a nezlobí tolik :-). Studený vzduch zafixuje účes a difuzér mu dodá objem

Kde koupit? | Cena?

Akce na dámský epilátor Rowenta

Zobrazit kompletní nabídku >>

Do 8.10.2011 nebo do vyprodání skladových zásob je k dostání za zvýhodněnou cenu dámský epilátor Rowenta. Podle srovnávačů zboží je běžná cena 899,- Kč. V e-shopu je holící strojek k dostání za akční cenu 499,- Kč (sleva 44 %). Epilace s Rowenta EP 1011 D0 Lovely ECO je příjemná a bezbolestná. V epilační hlavě se nachází masážní kuličky, které se snaží omezit bolesti.

Technické parametry
Epilační strojek má 2 základní rychlosti, 24 epilačních pinzet a stejný počet masážních kuliček. Ochlazovač ani mokré holení není u tohoto modelu k dispozici. Pokud na nich trváte, zkuste se podívat na holící strojek Braun.

Dámský epilátor Rowenta

dámský epilátor Rowenta

Kde koupit? | Cena?