Z každé kategorie vybíráme nejlepší spotřebiče na základě Vašeho hodnocení.

espresso rychlovarná konvice fén na vlasy holící strojek pro ženy

Sencor.

Robotický vysavač Sencor SVC 8000 B ve slevě

Zobrazit kompletní nabídku >>

Velice dobře hodnocený robotický vysavač SENCOR SVC 8000 B je k mání za zvýhodněnou cenu. Co jsem porovnával ceny na portálu Heureka, tak nejlevněji se dal sehnat za 1499,- Kč a nejdráže za 3000,- Kč. Za nižší cenu ho prodává i Mall.

Vysavač je vhodný na vysávání plovoucích podlah, dlažby, linolea a parket.

Při uklízení se pohybuje v rámci 4 nadefinovaných programů:

1, Po spirále
2, Podél stěn
3, Opisuje tvar písmene Z
4, Náhodně

Není vhodný na vysávání koberce. Dochází k zablokovaní koleček a tudíž k automatickému vypnutí. Robotický vysavač je vybaven ochranným senzorem pro zabránění pádu ze schodů. V některých recenzních se vzpomíná i hlučnější provoz, který dosahuje maximálně úrovně 78 dB. Po dokončení práce se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. K plnému dobití potřebuje SVC 8000 B cca 6 hodin. V provozu vydrží 60 minut.

SENCOR SVC 8000 B s dálkovým ovladačem
robotický vysavač sencor

Ukázka provozu robotického vysavače

Hodnocení a zkušenosti si můžete přečíst na stránkách prodejce.

Kde koupit? | Cena?

Super kvalitní vysavač Sencor za 1599,- Kč

Zobrazit kompletní nabídku >>

Sobotní top nabídka v našem oblíbeném e-shopu přináší super slevu na vysavač SVC 1010 FORTE od Sencor. Původní cena 2 099,- Kč, aktuální 1 599,- Kč. Záruka 6 let.

SVC 1010 FORTE – objem 1,6 l

vysavač sencor

Jedná se o moderní vysavač z rodiny EKO. Co si pod tímto termínem představit? Novou generaci motoru s vysokou účinností a nízkou spotřebou. Vysavač má 5ti stupňový systém filtrace, omyvatelné vstupní i výstupní filtry a řadu hubic (na čalounění, štěrbinovou). Teleskopická trubice je vyrobena z nerezového materiálu. Délka přívodního kabelu mohla být delší (5 m). Ve výsledku máte akční rádius 7,5 m. Vysavač váží 4,4 kg.

Kde koupit? | Cena?

Extrémně levná rychlovarná konvice – 23% sleva

Zobrazit kompletní nabídku >>

Také patříte k lidem, kteří ráno bez dobré kávy nedají ani ránu? Před každým odchodem do práce si jednu uvařím :-). Oproti minulé recenzi na luxusní Zelmer se dneska porozhlédneme po něčem levnějším. Konvice SENCOR SWK 1501 GR stojí po slevě 299,- Kč.

Něco málo o konvici Sencor
Plastová nádoba o objemu 1,5 l je z vnější strany ozdobena veselým designem. Stupnice s vodoznakem se nachází na obou stranách. Ohřívací spirála je skrytá, takže s ní voda nepřichází do styku (topné dno). Ačkoliv se jedná o konvici z nejnižší cenové kategorie, nejdůležitější ochranné prvky jsou přítomny v plném zastoupení. Například ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody. Filtr lze bezproblémů vyjmout a omýt.

Rychlovarná konvice Sencor

Levná rychlovarná konvice Sencor

Kde koupit? | Cena?

Levný ventilátor Sencor

Zobrazit kompletní nabídku >>

Zažeňte nesnesitelné letní horko pomocí stolního ventilátoru :-). Občas se mi krade do mysli otázka, jestli místo ventilátoru raději nekoupit pořádnou klimatizaci, ale to je vedlejší a hlavně pořádně drahé řešení. Do Finska se mohu odstěhovat vždycky :-).

Také při sezení u počítače padáte teplem na zem? Hodil by se Vám studený vzduch navíc? I s malým ventilátorem získáte pořádnou dávku osvěžujícího vzduchu.

Jaký ventilátor koupit?

Ze širokého výběru vykrystalizovalo pár žhavých kandidátů, ze kterých jsme nakonec vybrali ventilátor značky Sencor a to model SFN 3030. V diskuzi mě rozesmál komentář, že fouká jako blázen, ale i přesto je tichý.

3 základní stupně rychlosti, volná nastavitelnost a směrování. Průměr ventilátoru je 30 cm.

Stolní ventilátor SFN 3030

Levný ventilátor Sencor

Kde koupit? | Cena?